ECO Service - Black Point Group

Grupa Black Point powstała w 2004 roku. Tworzą trzy spółki: BLACK POINT S.A. producent materiałów eksploatacyjnych do druku, firma Eco Service, prowadząca skup i handel pustymi kartridżami oraz niemiecka spółka TBG która wspiera działania Eco Service na rynku zachodnioeuropejskim. Grupa Black Point działa na rynku międzynarodowym. Siedziba grupy znajduje się w Polsce (Bielany Wrocławskie, k. Wrocławia).

 

BLACK POINT S.A. jest założycielem Grupy Black Point. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek alternatywnych w Europie Środkowej. W ofercie ma ponad 300 rodzajów produktów m. in. tonery, atramenty, papiery fotograficzne, rolki do faksów i taśmy do drukarek igłowych. Cechuje je wysoka jakość, niezawodność, zwiększona wydajność i korzystniejsza cena w stosunku do materiałów producentów drukarek. Oferta BLACK POINT S.A. dostępna jest w Europie Środkowej, m.in. w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech.

 

Eco Service jest jednym z największych światowych brokerów pustych kartridży. Największe sukcesy sprzedażowe odnosi na rynkach: europejskim, azjatyckim i amerykańskim. Miesięcznie firma przyjmuje średnio 250 tys. pustych kartridży. W Polsce Eco Service wspiera działania proekologiczne i prospołeczne: prowadzi zbiórki pustych kartridży na rzecz UNICEF i współfinansuje sadzenie lasów w polskich górach.

 

TBG jest brokerem pustych kartridży. Spółka działa od 1993 roku. Jej działalność koncentruje się na współpracy z firmami w Europie Zachodniej. Zatrudnieni w przedsiębiorstwie pracownicy to wyspecjalizowani w obrocie pustymi kartridżami handlowcy, biegle władający językami: niemieckim i angielskim

 


Nowości
    

   
 
Materiały do refabrykacji
 
Eco Service jest dystrybutorem markowych materiałów
służących do regeneracji kartridży laserowych 
i atramentowych.
                                                                     więcej >>
produkty          kupuj puste          sprzedawaj puste          kontakt          Klient zone
© 2007 ecoservice. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Powered by  Herodot. 3CUBE